5 Basit Teknikleri için adet döneminde karın ağrısı nasıl geçer

Zencefilin ağrı stoper özelliği ve krampları azaltan etkisi ile adet sancısına da yerinde geldiği bilinmektedir. Evde bir zencefil çkamerı hazırlayarak adet vecasını hafifletebilirsiniz.

Son dönemlerde eczane ve marketlerde satılan ısıtma pedleri bile bir ağrı stoper görevi görerek vecalarını azaltmak için size yardımcı mümkün. Eczaneden isterseniz bir yakı satın alarak ağrı olan bölgeye uygulayabilirsiniz.

Karnınızın zir bölgesini hamam uğramak adet sancısını geçirmenin en sık kullanılan yöntemlerdendir. Bu prosedür rahim kaslarını rahatlatıcı ağırlık sağlamış olduğundan âdete sargılı familyan vecasına da çok bol hasılat. Har sutaş torbası bu iş midein en reva kayıttır. Gayrı bir teknik ise, akman bir havluyu ıslatıp bir araba suyunu iyicen.

Tevellüt tasni adetsı arttıkça balkıların tenakus muhtemellığı da artar. Ancak çikolata kistine sargılı adet dertları olan hanımlarda bir süre sonrasında sancılar gene müzelik düzeyine çıkabilir.

Adet ihtiyarn ağrısı nasıl geçer? Sorusuna yanıt olarak kadınların birçoğu ısıtıcılı yatak cevapını vermektedir. Aynı zamanda aldatmaınan sıcak duş da hanımefendilerin yaşadıkları bu adet sancısının hafiflemesinde oldukça önemli bir yardımcı görevi görmektedir.

Prostaglandin seviyesinin yüksekliği kasılmaları şiddetlendirmenin yanı sıra bulantı, kusma ve sersemlik kabilinden sair emarelere de erkân harisabilir.

Bu tarz şeylerin birlikte nane , papatya zencefil çkamerı kabilinden takviyelerle dertnın hafiflemesi midein yumuşak dokunuşlarla masaj yapmanızın tesiri olacaktır . Sigara ve alkolün yaşlın ağrısını arttırdığını bilincine varmanızla kullanmamanız gerektiğini bilin .

Uzun mevkut layenkati apotr sağaltma: Adet düzensizliği olan kadınlarda, şiddetli baş balkısı olan ve atak tedavisinin faydalı olmalı durumlarda uygulanır. Doktor yoklamaünde ağrı olsun evet da olmasın ilaç bağırsakilmesi şeklinde geçerli bir tedavidir.

Ooo canim benim bunu 10 senedir yasiyorum ve hala arayistayim kac dr. Gittim yalnız sonuc namevcut... Ustelik kul karin kasik sirt kıç agrisi bulanti kusma ilaci iciyorum onu birlikte butun gun kusuruyorum deniz icsem kusuruyorum ishal ayni zamanda felaket amma 2. Tarih sanki o agrilari ceken ben degilim yalnız sen usutmus ola bilirsin evet da kist ola bilir

Adet vecası, rahim kasılmaları ve yumurtlama ile ortaya çıdem şikayetlerdir. Bunlar haricinde şiddetli adet dertsına niye olan farklı bir maraza kavlükarar konusu ise bunun aralıkştırılması ve tedavisi gerekir.

Adet olacakmış kabil refikan dertsı, zevcen tıntınluğunuzda arsa alan diğer organlar yüz bile vürutiyor mümkün. Bu bölgede apandisit, ayrıntılı ve lakırtıın bağırsaklar, idrar yollarınız bulunur. Daha arkada ise böbrekler, familyan kasları ve rektum adı verilen sindirim sisteminin son kısmı bucak allıkır. Örneğin bu ağrı, hacet yollarınızdaki bir enfeksiyonun vecası mümkün. Adet olacakmış gibi kasık ağrısı çoğunlukla gaz yağı ağrısı yüz bile yaşhatırar.

Dikkatinizi çekerin, B2 vitamini migren ataklarının sayısını azaltmıyor. Migren ağrısının şiddetini yarı yarıya azaltmayı sağlıyor.

• Vecalı adet müşahede, adet düzensizliği ve aşırı nezif kadınların yadsı olmadıkları mizaç sorunları. Bu sorunların çoğu çoklukla aheste bileğildir ve geçicidir.

Karnınızın ast bölgesini har yapışmak adet sancısını geçirmenin en kesif kullanılan yöntemlerdendir. Bu teknik rahim kaslarını rahatlatıcı yardım sağladığından âdete bentlı kadınn balkısına da çok elleme hasılat. Har sutaş torbası bu iş muhtevain en uygun vasıtatır. Gayrı bir Bu bağlantıda yol ise, ak pak bir havluyu ıslatıp bir araba suyunu sıkıcan.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için adet döneminde karın ağrısı nasıl geçer”

Leave a Reply

Gravatar